Hakkımızda

Ardemsoft Teknolojik Eğitim Merkezi, 21 Mart 2001 yılında Erdem Holding desteği ile Gaziantep’te kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana KOBİ’lere ve büyük ölçekli şirket personellerine MCSE(Microsoft Sistem Uzmanlığı), Microsoft Office, Yazılım ve Veri Tabanı Yönetimi, Exchange Server, Mesleki Eğitimler(Halı Deseni ve Tasarım Eğitimi, Grafikerlik, Autocad,  S.M.M.M Stajı Başlatma ve Bitirme), Temel, Orta ve İleri Seviye  İngilizce (YDS, TIPDİL, TOEFL, TOEIC, IELTS, Genel İngilizce, English for Kids, Hazırlık Atlama ve Muafiyet Sınavları) ve Rusça yabancı dil eğitim hizmetlerini vermektedir.

 

Microsoft’un Sertifikalı Çözüm Ortağı (Microsoft Certified Partner), aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı yasal prosedürlerine bağlı olan Ardemsoft Teknolojik Eğitim Merkezi, konularında deneyimli ve sertifikalı uzmanlardan oluşan ekibi ile firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte ve bu çözümlerin eğitim/yazılım/danışmanlık desteğini sunmaktadır. Ardemsoft, şirketlerin kendi isteklerine ve teknik imkânlarına göre firmalara özel çözümler de üretmektedir.

 

Gaziantep’te uygulanan, Sağlık Bakanlığı ve Hak-İş Sendikası tarafından organize edilen AB projesinde de proje uygulama merkezi olarak görev yapan Ardemsoft, daha önce de benzer projelerin uygulanması konusunda çeşitli görevlerde bulunmuştur.

 

Ayrıca her yaz döneminde açılan Yaz Okullarımızda İngilizce, Bilgisayar ve çocukların sosyal gelişimini destekleyen aktiviteler sayesinde(bilim kültürü, yüzme etkinlikleri, sanat kültürü, geziler vs.)  yeni kuşakların teknoloji alanında kendilerini geliştirmeleri ve sosyal bir birey haline gelmelerine yardımcı olunmaktadır.

Dijital Sınav Merkezi

Prometric | TOEFL |GRE TOEIC  Sınav Merkezi

Ardemsoft  Dijital Sınav Merkezi’nde Prometric ve  ETS gibi uluslararası sınav sağlayıcılarının verdikleri teknik, akademik, YÖK’ün kabul ettiği  TOEFL sınavlarına girebilirsiniz. Bilginizi sertifikalandırarak önde gelen uluslararası teknoloji devlerinin sertifikalı profesyonelleri arasında yerinizi alabilir ve uluslararası geçerlilikte sertifikalarla bilginizi özgeçmişinize yansıtma imkanı bulursunuz.