YDS-(YÖKDİL) EĞİTİM PROGRAMIMIZ

2017 yılından itibaren, ÖSYM tarafından yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemeye yönelik olarak yapılan (YDS) Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı´na eşdeğer olan Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) Sınavı´da yapılacaktır.

DETAY

HAZIRLIK ATLAMA(MUAFİYET)

Üniversiteye yeni başlayacak veya hazırlık sınıfında yeterli başarı elde edemeyen öğrenciler için İngilizce Muafiyet Sınavı hazırlık programlarımız Temmuz ayında başlayacaktır.

DETAY

SMMM STAJ BAŞLATMA

Muhasebe mesleğine girişin ilk basamağı olan SMMM staja giriş sınavında tecrübeli kadromuz ve yılların vermiş olduğu birikimimiz ile sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz.

DETAY

TOEFL

TOEFL Sınavı anadili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla, Educational Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

DETAY

IELTS

The British Council, University of Cambridge Local Examinations Syndicate ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilmiş bir sınavdır.

DETAY

GRE

GRE (GRADUATE RECORD EXAMINATION)GRE, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde (Türkiye dahil) İngilizce eğitim veren üniversitelerdeki mühendislik ve sosyal bilimler başta olmak üzere yüksek lisans ve doktora eğitimi alabilmek için girilmesi gereken bir sınavdır.

DETAY

GENEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Ardemsoft Eğitim Merkezi olarak tecrübeli ve akademik kadromuz ile yeni dönem GENEL İNGİLİZCE eğitim programını EYLÜL 2020 tarihinde başlatıyoruz.İngilizce alanında yüksek kariyer hedefleyen her birey genel İngilizce eğitimi ile tanışmalıdır. İngilizce, dil haritasında en yoğun kullanılan ve her ülkede konuşulan popüler bir dildir.

DETAY

ENGLISH FOR KIDS

İngilizce eğitimi, doğru zamanda öğrencilere verilmesi gereken en önemli eğitimlerden bir tanesidir. Erken İngilizce eğitimi, öğrencinin ilerdeki eğitim hayatını büyük ölçüde etkiler.

DETAY

AKADEMİK ÇEVİRİ

Kursun amacı, akademik makalelerle çalışan yüksek lisans ve doktora öğrencilerine bilimsel metinleri çevirebilme becerisini kazandırmaktır.

DETAY

AKADEMİK YAZMA

Kursun amacı, akademik makalelerle çalışan yüksek lisans ve doktora öğrencilerine bilimsel metinleri yazabilme becerisini kazandırmaktır

DETAY

TOEIC

İş dünyasının İngilizce Yeterlilik Sınavı.

DETAY

SMMM-YETERLİLİK SINAVI HAZIRLIK KURSU

2006 yılında başlamış olduğumuz SMMM staja giriş&yeterlilik kurslarımızda, il genelinde 893 SMMM adayı bu sınavlarda başarılı olmuş ve bu öğrencilerin 412´si ARDEMSOFT´ta eğitim almıştır.

DETAY

İNGİLİZCE KONUŞMA GRUBU

Grubumuz dersleri her hafta salı günü saat 19:00 da başlayıp 21:50 kadar devam etmektedir. Derslerimiz belirli bir materyal üzerinden birebir konuşma ve dinleme etkinleri şeklinde yapılmaktadır.

DETAY