YDS-(YÖKDİL) EĞİTİM PROGRAMIMIZ

Ardemsoft Eğitim Merkezi’nde 2002 yılından beri ÖSYM tarafından düzenlenen İngilizce yeterlik sınavlarına yönelik eğitimler sunulmaktadır. 2013 yılında KPDS (Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) ve Sağlık, Sosyal ve Fen Bilimleri alanlarında düzenlenen ÜDS (Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı) kaldırılmış ve YDS-YÖKDiL (Yabancı Dil Bilgisi) çatısı altında toplanmıştır.

 

BAŞARI ODAKLI SEVIYE SISTEMI

Ardemsoft Eğitim Merkezi’nde Başarı Odaklı Seviye Sistemi uygulanmaktadır. Son 2 yılda alınan YDS-YÖKDIL sonucuna ve/ya uygulanan seviye tespit sınavı sonucuna göre başarı durumuna göre YDS-YÖKDiL Starter, YDS-YÖKDIL Target ve YDS-YÖKDiL Professional olmak üzere homojen gruplarda eğitim verilir. Seviye grubuna göre öğretim programı ve kaynaklar değişiklik gösterebilmektedir.

 

EĞITIM IÇERIĞI

YDS-YÖKDİL’e yönelik eğitimler  140  saat olup, eğitimlerde sınavın içeriği doğrultusunda kelime bilgisi ve dilbilgisinin yanı sıra yoğun okuma-anlama çalışmaları yapılmaktadır. Farklı soru türlerine ilişkin pratik soru çözüm teknikleri üzerinde çalışılmaktadır.

Periyodik tarama sınavlarının yanı sıra 10 adet YDS-YÖKDİL deneme sınavı uygulanmaktadır.

AÇILACAK OLAN  GRUP iÇERiĞi

Toplam ders süresi  140 saat olup,  derslerimiz Hafta içi grubu: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri ve hafta sonu grubu Cumartesi Pazar günleri yapılacaktır. 

Ders  saati    Hafta İçi  : :18:30-20:15  Hafta sonu: 09:00-11:50 (bazı dersler online verilecektir)

Tüm öğrencilerimizin güncellediğimiz programlarımız ve konu ile ilgili detaylı bilgi için  0 (342) 220 2500 veya 0.555.8033596 numaralı telefonlardan bize ulaşmalarını rica ederiz.